top of page

Biz Kimiz?

team.PNG

LiLara, 2012 yılında Sinem Kaya tarafından bebekler, çocuklar ve anneler için kuruldu.

Üç çocuk annesi olan Sinem Kaya, LiLara’nın temellerini atarken ülkemizde bulunmayan en kaliteli, en nitelikli ve en yenilikçi ürünleri bir araya getirmeyi planlayarak yola çıktı.

 

Anne ve babalarla doğru iletişimi kurmak için içerik platformumuz olan AnneForm.com, 2013 yılında hayata geçirildi. AnneForm’da aktif olan yazılı ve YouTube üzerinde gösterimde olan görsel içeriklerle anne ve babalarla iletişim kurmaya başladık.

 

Annelerin kendileri ve yavruları için olan isteklerine kulak verdikçe hazırlığını yaptığımız anne-bebek e-ticaret platformumuz olan BebekForm.com’u hayata geçirmenin vakti geldiğine karar verdik.

 

BebekForm.com, 2013 Ekim ayından bu yana sayısız ebeveynin bebek ve çocuk alışverişlerinde ilk tercihi olmayı başardı. %100 müşteri memnuniyetini ve güvenli alışverişi şirket politikamız haline getirerek internet alışverişinin çok yaygın olmadığı günlerden mobil alışverişe geçiş yaptığımız günümüze kadar sağlam adımlarla ilerledik.

 

LiLara olarak Türkiye’ye getirdiğimiz ürünlerimiz arasında hâlihazırda Woombie başta olmak üzere geçmişte Nookums, AquaScale, UpSprings, DabbaWalla gibi köklü markalar bulunmaktadır. Distribütörlüğüne halen devam ettiğimiz tek marka, Dünya'nın en iyi kundaklarından kabul edilen, 18 ödüllü Woombie’dir. 2014 yılından bu yana Woombie Türkiye'nin ilk ve tek distribütörü olarak ülke çapında bayi ağlarımızla tüm iş ortaklarımızı destekliyoruz.

 

2016 yılı itibariyle tasarımını ve üretimini Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz, %100 Kadın Girişiminin ürünü olan Owli markamızı hayata geçirdik. Owli olarak Uyku Serisi - Korse - Mayo olmak üzere 3 ana kategoride hizmet vermekteyiz.

 

Owli ile bir çok ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz.

Owli doğum sonrası korse, hamilelik geçiren kadınlar için doğum sonrası sıkılaşma sağlayan ilk korse.

Owli Uyku Gurusu Kundak/Uyku Tulumu, Türkiye'nin Avrupa’dan MadeForMums tasarım ödülünü iki defa üst üste alan ilk ve tek markası.

Owli Uyku Serisi ürünler Türkiye'nin Uluslararası Kalça Displazi Enstitüsünden -Sağlıklı Kalça Gelişimi Dostu- onayı alan ilk ve tek markası.

bottom of page